Dětské herní sestavy

Základem našich certifikovaných dětských herních sestav jsou věžičky s kruhovou plošinou stojící na třech sloupcích.

Věžičky jsou většinou vybaveny šikmou střechou oválného tvaru, vyrobenou z hladkého barevného polypropylenu, která je upevněna na obloukových sloupcích plošiny.

K výstupu na věžičky jsou použity především různé šplhací prvky, jako jsou rampy z voděodolné překližky nebo plastu, kovové i lanové žebříky, sítě, či lezecké stěny s barevnými lezeckými chyty, jejichž používání je bezpečné a pomáhá rozvíjet motorické schopnosti dětí. Nedílnou součástí herních sestav jsou zvlněné, nebo rovné laminátové skluzavky. Dětské skluzavky jsou velmi oblíbeným prvkem všech dětských hřišť.

Do větších sestav se dají věžičky kombinovat a jsou pospojovány pomocí různých druhů mostů, pevných kovových s plastovou pochůzí plochou, balančních lanových, nebo kovových žebřinových.

 Dětské herní sestavy konstrukce

Základním konstrukčním prvkem pro naši výrobu jsou ohýbané ocelové čtvercové profily. Střechy, podlahy a ostatní plošné díly jsou vyrobeny z polypropylenových desek probarvených v celé tloušťce. Nášlapné plochy jsou z hlediska bezpečnosti použity s protiskluzovým dezénem. Šplhací sítě jsou vyrobeny z barevných velice odolných lan typu Herkules o průměru 16 mm.

 Zásadní pro dlouhou životnost a minimální náročnost na údržbu je kvalitní povrchová úprava kovových částí, kterou při výrobě našich herních zařízení provádíme žárovým zinkováním. Tento způsob ochrany vnějších i vnitřních částí konstrukcí je všeobecně považován za nejlepší a nejodolnější řešení pro venkovní použití. Spojovací materiál používáme nerezový a zinkovaný.

 Nabízíme vám možnost připravit půdorysný návrh dětského hřiště tak, aby odpovídalo vámi zadanému prostoru i způsobu užívání.

Zobrazuji všech 12 výsledků